Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Łapy Żwirki Wigóry

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

146 000 zł45 m² 3 244,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyodrebnione mieszkanie 45mkw w domu wielorodzinnym, bezczynszowym, przy ul. Wygwizdowo 5. Mieszkanie oferowane z ogródkiem, budynkiem gospodarczym i garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w niskim, ocieplonym bloku przy ul. Piaskowej w Łapach. Najważniejsze atuty nieruchomości: 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł52 m² 11 536,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie przy ul. Hetmańskiej, białystok (2025) Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, świeżo wykończonego mieszkania położonego w nowoczesnym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,27 m² 11 142,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł37 m² 6 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Continental ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,7 m , zlokalizowanego w Łapach przy ulicy Sikorskiego 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 189 zł34,57 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 34,57m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży lokal mieszkalny położony w doskonałej lokalizacji, łapy ul. Górna 1. Mieszkanie duże, 57,9mkw, 4 pokoje, z balkonem, usytuowane na 4 piętrze. Rozkład bardzo dobry: salon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Białystok(Łapy + 23 km)

2 100 zł39,78 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania na wynajem, w centrum Białegostoku. ***oferta objęta klauzula wyłączności*** Mieszkanie położone w centrum miasta- inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł64,62 m² 7 567,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 64,02 m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łapy,podlaskie

170 000 zł60 m² 2 809,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,50mkw w Łapach, usytuowane na I piętrze budynku. Trzy rozkładowe pokoje, salon, korytarz, 2 sypialnie, łazienka oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie